Ostuinfo ja tingimused

 

 

Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad www.sofibell.ee veebipoest ostja ja ettevõtte Tenteros OÜ vahel, kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.sofibell.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.
 
 

Tellimine

Kaupade tellimiseks vali välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Seejärel täida vajalikud kontaktandmed ja vali sobilik kohaletoimetamisviis. Tasuda saab toodete eest mugavalt läbi EveryPay makselahenduse või arve alusel. 

Voodipesu ostmisel palun arvestage, et värv võib erineda tegelikkusest, kuna värvide kuvamine oleneb monitori seadetest. Ostu sooritamisel on võimalik valida, kas teed seda registreeritud kasutajana või külalisena. Registreeritud kasutajal on võimalik hiljem jälgida oma eelnevalt sooritatud ostusid.

 

Hinnainfo

Kõik veebipoes www.sofibell.ee toodud hinnad on eurodes( EUR) ja sisaldavad käibemaksu 20%.Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Tellija valitud tarneviisile. 

Veebipood www.sofibell.ee jätab endale õiguse teha hindades muudatusi.

 

Kauba tagastamine

Teil on õigus toode 14 päeva jooksul, arvestades kauba kättesaamisest, tagastada või ümber vahetada (ilma põhjendamata).Tagasi võetakse ja/või ümber vahetatakse ainult kasutamata ja rikkumata tooteid millel on küljes kõik sildid ning millel on säilinud pakend.    

Kaupa saab ümber vahetada sama toote teise suuruse vastu, kuid ka mõne teise SofiBell e-poe toote vastu. Kauba tagastamiseks ja/või ümbervahetamiseks saatke kiri meie e-posti aadressile sofibellvoodipesu@gmail.com, kus on ära toodud Kliendi nimi ja kontaktandmed, tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.
Tagastatud kauba eest kannab Müüja ( OÜ Tenteros) ostjale raha tagasi 10 tööpäeva jooksul alates tagastamise avaldusest. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab klient. Kui tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode), tasub tagastamisega seotud kulud Müüja.
 
Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. 
Kõigile www.sofibell.ee e-poe poolt müüdud kaupadele kehtib pretensioonide esitamine Võlaõigusseaduses ettenähtud korras.
 
 

Transport

 

Kaubad toimetatakse Kliendini Eesti Vabariigi piires 2-4 tööpäeva jooksul. 

 

Transpordihinnad

 

Itella Smartpost pakiautomaat 2,99€.

DPD Pickup pakiautomaat ja pakipood - 2,90€.

Omniva pakiautomaat - 2,98€.

Omniva postkontor - 3,84€.Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljaspoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel sofibellvoodipesu@gmail.com .

 

Privaatsus

Kõik www.sofibell.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.  

Tenteros OÜ  ei avalda ega edasta registreerimisel ja kauba tellimisel sisestatud andmeid kolmandatele isikutele v.a. juhul, kui seda kohustab seadus. Kui klient soovib kauba tellida posti või kulleriga, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress, kullerpakkide puhul lisaks telefoninumber ja/või e-mail. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.